Led profily

profil

Chci LED svítidlo, vím přesně, kde jej umístím, ale nevím, co k tomu použít. Klasická situace, ale jak z toho ven? Přečtěte si tento článek, který se zabývá LED profily.

Proč je profil potřebný? Hlavním účelem profilu je odvod tepla z LED pásku čímž prodlužuje jeho životnost. Dalšími důležitými aspekty je typ montáže a tvar profilu. Od toho se odvíjí rozdělení do kategorií v našem e-shopu.

Osvětlení NIK

Profily vhodné pro osvětlení snížených SDK podhledů nebo výklenků ve zdech. Některé profily je možné zapustit do SDK. Pokud jste si mysleli, že si díky těmto profilům osvětlíte produkty světoznámé módní značky, tak máte pravdu. Ve výklenku můžete mít kompletní kolekci osvětlenou svítidlem sestavenou z těchto profilů.

Nábytkové osvětlení

Pro osvětlení kuchyňských linek, vitrín, šatních skříní, atd. Některé profily lze na přání nechat ohnout v požadovaném poloměru. Rovněž použitelné pro tvorbu designových svítidel. Různé možnosti uchycení (lepení, pomocí úchytek, zavěšení).

Osvětlení schodů

Jak předejít nakopnutým palcům? Použijte jeden z těchto profilů pro osvětlení schodů. Může být elegantně nepřiznané, nebo zapuštěné ve zdi, ale také rovnou součástí schodnic.

Osvětlení cest, budov a podlah

Profily určené k elegantnímu osvětlení příjezdových cest, podlah, chodníků, či k tvorbě designového podsvícení vystavovaných produktů v showroomech.

Osvětlení hran skel, reklam, polic

Díky těmto profilům budou reklamní bannery, výstražné tabulky i skleněné police vidět. Využijte naši nabídku profilů pro osvětlení výloh, veletržních stánků, showroomů, módních butiků.

Hlavní osvětlení

Jak osvětlit kancelář, školní třídu, komerční prostor? Není nic jednoduššího než si vybrat profil z této kategorie. Možnost zapuštění do SDK, zavěšení svítidel, ohýbání některých profilů.

Montážní profily

Profily z této kategorie slouží pro montáž servisovatelných LED svítidel. Samotné svítidlo lze kdykoliv demontovat. V naší nabídce naleznete sestavy z LED a pracovních profilů.

Pro výrobu svítidel

Profily pro tvorbu větších LED svítidel, nosičů elektroniky a složitějších sestav.