Prémiová LED žárovka R7s 118mm, 9W, 910lm studená, ekvivalent 66W

Dostupnost Skladem (>10 ks)
169 Kč / ks 139,67 Kč bez DPH
Prémiová LED žárovka R7s 118mm, 9W, 910lm studená, ekvivalent 66W

Prémiová značka AVIDE je určena pro německý trh. Čipy a vnitřní komponenty AVIDE LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Záruční doba je 3 roky.

LED světelný zdroj je ovládán pokročilou technologií, jež napájí LED čipy konstantním proudem, který nepulzuje a LED čipy tak svítí stále a plynule. To šetří nejen životnost LED čipů, ale i Vaše zdraví. Narozdíl od levných led světel u tohoto LED zdroje světla totiž nedochází ke zdraví škodlivému vysokofrekvenčnímu problikávání, které sice není okem viditelné, ale zachytí ho např. kamera v mobilu.

Vysoce úsporná LED žárovka R7s za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel. Tyto SMD LED žárovky R7s o výkonu pouze 9W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 66W - světelný tok je 910 lumenů.

Tato led žárovka emituje světlo v barvě studená bílá, podobné svitu klasických zářivek.

Tato led žárovka má pokročilý typ diod - SMD. Tyto LED žárovky SMD mají díky nové technologii chipu vyšší svítivost při nižší spotřebě oproti starým LED diodám.

Použitím naší LED žárovky ušetříte spoustu energie! Tato LED žárovka R7s patří díky poměru cena/výkon mezinejlevnější LED žárovky na trhu. Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je speciální teploodvádějící plast. Tento materiál umožňuje, na rozdíl od skla nebo obyčejného plastu, efektivní chlazení. Díky tomu je led žárovka odolná, dobře chlazená a vydrží i větší zátěž, proto je vhodná i do prostor s častým a intenzivním svícením.

Tato led žárovka má přes led diody praktický čirý plastový kryt. Tato led žárovka je určena do svítidel se závitem R7s a také do halogenových reflektorů. Výhodou této led žárovky je umístění LED diod tak, že osvítí 360°.

Třída energetické účinnosti F na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost). 

Světelný tok zdroje světla 910 lumenů.

Příkon 9W. 

Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla 25000 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Patice R7s
Barva krytu: čirý
Barva světla: studená bílá
Certifikáty: CE, RoHs
Ekvivalent běžné žárovky: 66 W
Chromatičnost: 6400 K
Index podání barev: 80 Ra
Kryt: plastový
Materiál: speciální teploodvádějící plast
Napájení: 220-240 V
Příkon: 9 W
Rozměry: 118x20 mm
Rozptyl světla: 360 °
Stmívatelnost: 0
Světelný tok: 910 lm
Třída energetické účinnosti: F
Typ diod: SMD
Výrobce: AVIDE
Záruční lhůta: 24 měsíců
Závit/patice: R7s
Životnost: až 25000 hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: