Prémiová LED žárovka G4 2,5W 200lm 12V teplá, ekv. 24W, 3 roky

Dostupnost Skladem (>10 ks)
68 Kč / ks 56,20 Kč bez DPH
Prémiová LED žárovka G4 2,5W 200lm 12V teplá, ekv. 24W, 3 roky

Prémiová značka AVIDE je určena pro německý trh. Čipy a vnitřní komponenty AVIDE LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Záruční doba je 3 roky.

LED světelný zdroj je ovládán pokročilou technologií, jež napájí LED čipy konstantním proudem, který nepulzuje a LED čipy tak svítí stále a plynule. To šetří nejen životnost LED čipů, ale i Vaše zdraví. Narozdíl od levných led světel u tohoto LED zdroje světla totiž nedochází ke zdraví škodlivému vysokofrekvenčnímu problikávání, které sice není okem viditelné, ale zachytí ho např. kamera v mobilu.

Vysoce úsporná LED žárovka kapsle za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 12V AC/DC. Tyto SMD LED žárovky G4 o výkonu pouze 2.5W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 24W - světelný tok je 200 lumenů.

Tato led žárovka emituje teplé světlo. Tato barva světla o chromatičnosti 3000K se blíží barvě světla tradiční žárovky, ale je o něco méně žlutá. Navozuje klid a pohodu, proto se nejčastěji používá v ložnici, obýváku nebo dětském pokoji.

Tato led žárovka má pokročilý typ diod - SMD. Tyto LED žárovky SMD mají díky nové technologii chipu vyšší svítivost při nižší spotřebě oproti starým LED diodám.

Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 88% energie! Tato LED žárovka G4 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější LED žárovky na trhu. Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je plast.

Tato led žárovka má přes led diody praktický mléčný plastový kryt. Tato led žárovka je proto vhodná do svítidel s krytem s mléčnou barvou nebo částečným stínidlem.

Důležité upozornění: Tato led žárovka nefunguje s elektronickými spínanými zdroji pro halogenové žátrovky 12V a je nutné ji zapojit přes stabilizovaný 12V zdroj se stálým stejnosměrným napětím, určeným pro led žárovky. Není určena pro napájení z baterií. Pokud ji zapojíte např. na autobaterii a žárovku zničíte, případná reklamace bude v takovém případě vyhodnocena jako neoprávněná.

Třída energetické účinnosti F na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 200 lumenů.
Příkon 2.5W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 25000 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Patice G4
Barva krytu: mléčný
Barva světla: teplá bílá
Certifikáty: CE, RoHs
Délka: 42 mm
Ekvivalent běžné žárovky: 24 W
Chromatičnost: 3000 K
Index podání barev: 80 Ra
Kryt: plastový
Materiál: plast
Napájení: 12 V
Průměr: 15 mm
Příkon: 2 W
Rozptyl světla: 160 °
Stmívatelnost: 0
Světelný tok: 200 lm
Třída energetické účinnosti: F
Tvar žárovky: kapsle
Typ diod: SMD
Výrobce: AVIDE
Záruční lhůta: 36 měsíců
Závit/patice: G4
Životnost: až 25000 hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: