Prémiová LED žárovka E27 s čidlem pohybu 8,8W 806lm, denní, ekv. 60W, 3 roky

Dostupnost Skladem (>10 ks)
259 Kč / ks 214,05 Kč bez DPH
Prémiová LED žárovka E27 s čidlem pohybu 8,8W 806lm, denní, ekv. 60W, 3 roky

Prémiová značka AVIDE je určena pro německý trh. Čipy a vnitřní komponenty AVIDE LED produktů jsou kvalitnější než u běžného LED osvětlení. Celkově tyto LED produkty vynikají dlouhou životností a stálostí světelného toku i při dlouhodobém používání. Záruční doba je 3 roky.

LED světelný zdroj je ovládán pokročilou technologií, jež napájí LED čipy konstantním proudem, který nepulzuje a LED čipy tak svítí stále a plynule. To šetří nejen životnost LED čipů, ale i Vaše zdraví. Narozdíl od levných led světel u tohoto LED zdroje světla totiž nedochází ke zdraví škodlivému vysokofrekvenčnímu problikávání, které sice není okem viditelné, ale zachytí ho např. kamera v mobilu.

Vysoce úsporná LED žárovka koule za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel. Tyto SMD LED žárovky E27 o výkonu pouze 8.8W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 60W - světelný tok je 806 lumenů.

Tato led žárovka má ve špičce koule zabudované pohybové čidlo, které snímá pohyb v rozpětí 3-6m od žárovky. Jakmile čidlo detekuje pohyb, žárovka se rozsvítí, svítí po celou dobu snímaného pohybu a zhasne 30 sekund poté, co pohyb skončil. Pro správnou funkčnost čidla je třeba, aby mu nic nestálo v cestě a nestínilo tak prostor, který čidlo snímá. Je tedy nutné ji instalovat pouze do svítidel, která nemají kryt přes čidlo. Vypínač musí být stále zapnutý.

Tato led žárovka emituje denní bílé světlo. Tato barva světla o chromatičnosti 4000K se blíží barvě slunečního světla přes den a pro většinu lidí je nejlepší na oči. Proto se obvykle používá v kuchyni, pracovně, kanceláři, čtecí lampě atd.

Tato led žárovka má pokročilý typ diod - SMD. Tyto LED žárovky SMD mají díky nové technologii chipu vyšší svítivost při nižší spotřebě oproti starým LED diodám.

Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 85% energie! Tato LED žárovka E27 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější LED žárovky na trhu. Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je hliník + plast.

Tento materiál umožňuje, na rozdíl od skla nebo obyčejného plastu, efektivní chlazení. Díky tomu je led žárovka odolná, dobře chlazená a vydrží i větší zátěž. Tuto led žárovku lze proto použít i v místech, kde se často a intenzivně svítí.

Tato led žárovka má přes led diody praktický mléčný plastový kryt, který lépe rozprostře světlo emitované jednotlivými diodami a ubere na ostrosti světla při pohledu přímo do žárovky. Žárovku lze díky tomuto krytu použít jako pohledovou, tedy i do svítidel bez krytu či stínidla

Třída energetické účinnosti F na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 806 lumenů.
Příkon 8.8W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 30000 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Závit E27
Barva krytu: mléčný
Barva světla: denní bílá
Certifikáty: CE, RoHs
Délka: 112 mm
Ekvivalent běžné žárovky: 60 W
Chromatičnost: 4000 K
Index podání barev: 80 Ra
Kryt: plastový
Materiál: hliník + plast
Napájení: 220-240 V
Průměr: 60 mm
Příkon: 8 W
Rozptyl světla: 200 °
Světelný tok: 806 lm
Třída energetické účinnosti: F
Tvar žárovky: koule
Typ diod: SMD
Výrobce: AVIDE
Záruční lhůta: 36 měsíců
Závit/patice: E27
Životnost: až 30000 hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: