LED žárovka E27 20W 2400lm, studená, ekvivalent 147W

Dostupnost Skladem (2 ks)
179 Kč / ks 147,93 Kč bez DPH
LED žárovka E27 20W 2400lm, studená, ekvivalent 147W

Vysoce úsporná LED žárovka koule za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel. Tyto SMD LED žárovky E27 o výkonu pouze 20W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 147W - světelný tok je 2350 lumenů.

LED světelný zdroj je ovládán pokročilou technologií, jež napájí LED čipy konstantním proudem, který nepulzuje a LED čipy tak svítí stále a plynule. To šetří nejen životnost LED čipů, ale i Vaše zdraví. Narozdíl od levných led světel u tohoto LED zdroje světla totiž nedochází ke zdraví škodlivému vysokofrekvenčnímu problikávání, které sice není okem viditelné, ale zachytí ho např. kamera v mobilu.

Tato led žárovka emituje studené světlo. Tato barva světla o chromatičnosti 6000K svítí pronikavým, ostřejším světlem, jedná se o bílé světlo, které má v barevném spektru blíže k modré. Používá se v dílně, výrobních prostorech, na chodbách.

Tato led žárovka má pokročilý typ diod - SMD. Tyto LED žárovky SMD mají díky nové technologii chipu vyšší svítivost při nižší spotřebě oproti starým LED diodám.

Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 86% energie! Tato LED žárovka E27 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější LED žárovky na trhu. Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je speciální teploodvádějící plast.

Tento materiál umožňuje, na rozdíl od skla nebo obyčejného plastu, efektivní chlazení. Díky tomu je led žárovka odolná, dobře chlazená a vydrží i větší zátěž. Tuto led žárovku lze proto použít i v místech, kde se často a intenzivně svítí.

Tato led žárovka má přes led diody praktický mléčný plastový kryt, který lépe rozprostře světlo emitované jednotlivými diodami a ubere na ostrosti světla při pohledu přímo do žárovky. Žárovku lze díky tomuto krytu použít jako pohledovou, tedy i do svítidel bez krytu či stínidla

Třída energetické účinnosti E na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 2350 lumenů.
Příkon 20W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 17000 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Závit E27
Barva krytu: mléčný
Barva světla: studená bílá
Certifikáty: CE, RoHs
Délka: 134 mm
Ekvivalent běžné žárovky: 147 W
Chromatičnost: 6000 K
Index podání barev: 80 Ra
Kryt: plastový
Materiál: speciální teploodvádějící plast
Napájení: 230 V
Průměr: 65 mm
Příkon: 20 W
Rozptyl světla: 160 °
Světelný tok: 2350 lm
Třída energetické účinnosti: E
Tvar žárovky: koule
Typ diod: SMD
Výrobce: Spectrum LED
Záruční lhůta: 24 měsíců
Závit/patice: E27
Životnost: až 17000 hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: