Kategorie      

Proč my

Úvod InfoProč my

Projektová činnost včetně kompletace a úpravy osvětlení


Současně s širokou nabídkou produktů vám dokážeme vypracovat kvalitní a hospodárně laděný návrh přímo na míru s přihlédnutím k atraktivnímu designu a praktickému provedení. Našim klientům se věnujeme s maximální péčí a naší prioritou je individuální přístup ke každému zákazníkovi. Jsme tu, abychom vám pomohli snížit vaše provozní náklady za elektrické energie. Neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám vaše přání a požadavky. Staňte se naším spokojeným zákazníkem.

 

Pokud již máte stávající osvětlení, nabízíme vám posouzení jeho stavu. Po té jej zhodnotíme a na základě získaných poznatků vám vypracujeme návrh částečného nebo komplexně nového řešení. Po konzultaci spolu s vámi se můžeme pustit do práce a realizovat tak řešení, které se vám bude nejlépe hodit a provést tak modernizaci vašeho osvětlení.

 

Patří-li k vašim požadavkům vybudování zbrusu nového celkového osvětlení, ať už v nové zástavbě, domě či bytě, dokážeme vám navrhnout to nejlepší komplexní řešení přímo na míru. Ve vypracovaném návrhu vám vyčíslíme ekonomické úspory a srovnáme je s běžnou formou osvětlení.

 

Důmyslné LED osvětlení


V naší nabídce naleznete:


V naší nabídce naleznete LED žárovky, které jsou oproti běžným žárovkám až o 90% úspornější. Úsporu si můžete ověřit a sami spočítat na naší kalkulačce úspor. Specializujeme se na žárovky s nejpoužívanějšími závity E27 a E14 a paticemi.

 

Nabízíme i často používané a praktické LED pásky v podobě  LED diod uspořádaných za sebou na samolepících ohebných páscích, které lze stříhat a přizpůsobovat na potřebnou délku. Tyto pásky je možné použít jak v interiéru, tak v exteriéru.

 

Naše LED reflektory jsou ideální volbou zejména pro venkovní osvětlení a lze je připojit k integrovaným čidlům pohybu.

 

LED zářivky představují úspornou variantu pro osvětlení kanceláří, konferenčních místností, obchodů, průmyslových hal, skladů a všech nekomerčních prostor. Oproti běžné zářivce vám dovedou ušetřit kolem 50% energie.

 

Specializujeme se také na LED světelné technologie, které jsou vysoce efektivní a úsporné. V naší nabídce naleznete i klasická svítidla, do kterých lze použít běžné, halogenové, či úsporné LED žárovky, anebo svítidla se zabudovaným úsporným LED zdrojem světla.

 

Hliníkové ALU profily, určené pro LED pásky a tvorbu osvětlení dle přání zákazníka se nejčastěji používají pro osvětlení kuchyňských linek a koupelnových zrcadel, ale také k osvětlení schodišť, šatních skříní a všech částí interiéru a exteriéru. Důmyslný systém má opravdu široké využití. Poradíme vám s jejich výběrem i kompletací a zkrátíme vám je přesně na míru ještě před samotným odesláním.

 

Ke všem uvedeným typům osvětlení máme také veškeré příslušenství, které k realizaci budete potřebovat. Naleznete zde krycí difuzory, úchytky, napájecí tranformátory, vypínače, stmívače i záslepky ALU profilů.

Copyright 2014 - 2021 © kledu.cz