Chytrá retro LED žárovka E27 5W 680lm WIFI teplá, denní, studená (SMART), filament

Dostupnost Skladem (>10 ks)
309 Kč / ks 255,37 Kč bez DPH
Chytrá retro LED žárovka E27 5W 680lm WIFI teplá, denní, studená (SMART), filament

Chytrá retro LED žárovka E27 5W 680-700lm WIFI, která funguje bez řídící jednotky a je ovládaná pomocí aplikace Spectrum SMART a zároveň je kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant a funguje též se systémem TUYA. SMART LED žárovka umožňuje plynulé stmívání a volbu teploty světla (teplá, denní, studená barva světla). Možné je také nastavení rozsvícení a zhasnutí v konkrétní čas. Velkou výhodou je možnost ovládání této chytré LED žárovky i mimo domov - podmínkou je připojení SMART LED žárovky na domácí WIFI síť a mobilního telefonu na jakoukoliv jinou síť či mobilní data.

Funguje na iOS i Androidu. Stažení aplikace Spectrum SMART do chytrých zařízení z obchodů APP STORE nebo GOOGLE PLAY STORE zdarma, ovládání v českém jazyce.

Vysoce úsporná LED žárovka koule za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel. Tyto SMD LED žárovky E27 o výkonu pouze 5W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 53W - světelný tok je 680 lumenů.

LED světelný zdroj je ovládán pokročilou technologií, jež napájí LED čipy konstantním proudem, který nepulzuje a LED čipy tak svítí stále a plynule. To šetří nejen životnost LED čipů, ale i Vaše zdraví. Narozdíl od levných led světel u tohoto LED zdroje světla totiž nedochází ke zdraví škodlivému vysokofrekvenčnímu problikávání, které sice není okem viditelné, ale zachytí ho např. kamera v mobilu.

Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 83% energie! Tato chytrá LED žárovka E27 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější SMART LED žárovky na trhu. Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je speciální teploodvádějící plast.

Tento materiál umožňuje, na rozdíl od skla nebo obyčejného plastu, efektivní chlazení. Díky tomu je led žárovka odolná, dobře chlazená a vydrží i větší zátěž. Tuto led žárovku lze proto použít i v místech, kde se často a intenzivně svítí.

Frekvence Wi-Fi: 2,4 GHz

Třída energetické účinnosti D na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).
Světelný tok zdroje světla 680 lumenů.
Příkon 5W.
Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 17000 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré LED žárovky
Barva krytu: mléčný
Barva světla: teplá, denní, studená bílá
Certifikáty: CE, RoHs
Délka: 105 mm
Ekvivalent běžné žárovky: 53 W
Chromatičnost: 2700-6500 K
Index podání barev: 80 Ra
Kryt: plastový
Materiál: speciální teploodvádějící plast
Napájení: 230 V
Ovládání: aplikace Spectrum SMART
Průměr: 60 mm
Příkon: 5 W
Rozptyl světla: 220 °
Stmívatelnost: 1
Světelný tok: 680 lm
Třída energetické účinnosti: D
Tvar žárovky: koule
Typ diod: SMD
Výrobce: Spectrum LED
Záruční lhůta: 24 měsíců
Závit/patice: E27
Životnost: až 17000 hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: