Kategorie      

Důmyslné LED osvětlení

Úvod UŽITEČNÉ INFORMACEDůmyslné LED osvětlení

Rozhodli jste se dodat vašim prostorám kvalitní a úsporné osvětlení? Zvolili jste hliníkové profily a efektivní LED pásky? Pokud ne, určitě to udělejte. Jestli něco právě letí, je to liniové osvětlení, které se objevuje snad opravdu všude. Nejefektivnější je jeho umístění v hliníkových profilech.

 

Použití osvětlení je možné úplně všude. Není omezeno pouze interiérem, je možné jej umístit i venku. Perfektně s ním osvětlíte pracovní plochu kuchyňské linky i vnitřní prostory skříněk. Skvěle se hodí k osvícení zrcadel v koupelnách, kde se pak snadno oholíte a dámy si upraví účes i líčení. Naprosto ukázkově dovede osvětlit šatní prostory a vestavěné skříně. Všechna pohledová místa v interiéru s ním budou zářit měkkým příjemným světlem. Neodolatelně efektivní jsou osvícené stupínky vašich schodů ze spodu. Sytém je tak důmyslně propracovaný, že jej využijete kdekoliv ve vašem interiéru i exteriéru.

 

Potřebujete odborníky? Chystáte rozsáhlou rekonstrukci nebo zařizujete nové bydlení?  Dovedeme Vám poskytnout kvalifikované a odborné rady, kontaktujte nás. Dostanete zde návrh nejlepšího úsporného osvětlení interiéru, kalkulaci díla i úspor oproti klasickému osvětlení přímo na míru. Potřebné osvětlení zde můžete zakoupit včetně potřebných komponentů a příslušenství k profilům a to včetně kompletní instalace zvoleného osvětlení. Dlouhé profily vám zde odborně zkrátí, dle vašeho přání. V klidu a pohodlí svého domova zde pořídíte vše, co potřebujete.

Hliníkový profil 

LED hliníkové profily mají krásný design, jsou lehké, snadno použitelné a umístitelné a s vysokou svítivostí. S ALU profily dokážete docílit vysoce exkluzivního a netradičního vzhledu. Hodí se do všech druhů interiérů, ale i exteriérů. Mají vysoce variabilní využití. Hliník perfektně odvádí teplo, proto jsou LED pásky vysoce svítivé a pod jejich měkkým osvětlením si nebudete kazit zrak.

Vyberte si barvu 

Barvy je možné si volit. Pomocí LED pásku zvolíte ze 7 možností, jako studenou nebo teple bílou, červenou, žlutou, modrou, zelenou a RGB. Barva v podobě studené bílé má podobu světla ze zářivky, barva teple bílá pak světla, jaké znáte z klasické vláknové žárovky. Studenou bílou využijete k osvětlení vitrín třeba v obchodech, nebo např. k osvětlení šatních skříní a kuchyňských linek. Do obývacích prostor doporučujeme použít teplou bílou barvu pásku, případně barevné kombinace, které navodí tu správnou atmosféru. Co je to barva RGB (red, green, blue)?  Je to možnost výběru barvy pomocí dálkového ovládání. Můžete si pak vybrat i jinou barvu jako je modrá, červená, žlutá či zelená.

Buďte pánem světla

Rádi si volíte světelnou intenzitu? Potřebujete jinak silné světlo na ruční práce či psaní, k práci u PC nebo sledování televize či u chvilkách relaxace? Zkuste tlačítkový vypínač i stmívač do hliníkových profilů. Dodává se s hmatníkem a není určen pouze pro zapnutí a vypnutí, ale zejména pro regulaci světla formou stmívání LED pásků, které jsou integrovány do hliníkových profilů a svítidel.

 

Využijete jej v pracovnách i konferenčních místnostech, ložnicích i obývacích pokojích. A co takhle v koupelně u zrcadla? Potřebujete jasně vidět do obličeje při holení či make-upu? Není problém. Nebo naopak jste se rozhodli lehnout do vany a dát si relaxační koupel? Použijte stmívač, je to perfektní pomocník všude, kde požadujete snadné ovládání intenzity osvětlení.

 

Čím je třeba specifický? Je miniaturní, určený k vestavění přímo do ALU profilů s použitými LED pásky. Disponuje funkcí soft, start a stop, šetří vaše oči i vaši kapsu. Má také paměť a poslední nastavenou intenzitu světla si skvěle pamatuje i při přerušení napájení.

 

Důmyslné osvětlení

Copyright 2014 - 2021 © kledu.cz